УМОВИ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

      Інтернет провайдер "Суми Онлайн" здійснює послуги по підключенню до глобальної мережі інтернет за технологією оптичного доступу за системою GEPON.Ця технологія дає можливість надання послуги згідно сучасним вимогам інформаційним технологій. По місту Суми ми охоплюємо приватний сектор в районах: Баси,Тополянська та Баранівка (можуть розглядатися і прилеглі до них райони). Вартість підключення - є договірною і в першу чергу залежить від умов розміщення об`єктів-споживачів. Підключення відбувається на основі заключення двухстороннього договору та внесення оплати за послугу підключення. Клієнтам буде надана можливість використовувати послугу інтернет 24 години на добу та 7 днів на тиждень згідно умов договору(про зміни чи відсутність даної послуги будуть сповіщатись на офіційному сайті в розділі "Новини" (інформація буде розміщуватись в цьому розділі не менш цим за дві доби до зміни і не буде доводитися шляхом телефонного сповіщення)  Олату за послуги можливо проводити через платіжні термінали та інструменти обслуговування Приват Банку. Клієнту при підключенні та діючим клієнтам надається можливість доступу контролю роботи та оплати особистісного рахунку через кабінет користувача. Для цього необхідно отримати індивідульний логін і пароль в центральному офісі за адресою м.Суми вул.Рибалко,1 або через запит мессенджерів "Вайбер", або "Телеграм". З 1.11.2019 року СМС оповіщення про стан рахунку для клієнтів проводитися не буде. 

     При проведенні профілактичних робіт на центральному сервері буде надана інформація в розділі "Новини". Відсутність чи перебої в роботі інтернету за умовами договору не має перевищувати 16 годин на добу, перерахунок при цьому здійснюватись не буде. Перерахунок коштів за добу при відсутності інтернету буде проведений автоматично лише за вини провайдера !!! 

 

 

 

Тарифи

(вступають в силу з 01.05.2021 року)

 

Тарифи швидкiсть яких 8 та 16 Мб/сек скасовуються.Мiнiмальна швидкiсть 100 Мб/с
 Назва тарифу Швидкiсть  Добова вартiсть тарифу  Мiсячна вартiсть тарифу (З 01.07.2021 року оплата буде знiматись раз на мiсяць)**
 GEPON-100 100 Мб/с  6 грн  180 грн
 GEPON-300 300 Мб/с  8 грн  240 грн
GEPONST* 300 Мб/с    9 грн   270 грн

* тариф для власникiв статичноi адреси

** На даний час умовно розрахункова оплата доба*кiлькiсть днiв на мiсяць. З 1.07.2021 оплата за послуги буде знiматись раз на мiсяць 1 числа кожного мiсяця.

 

 

 

Шановні абоненти!!! 

           У зв'язку з обваленням старих гілок і дерев в районі Басів, стався порив оптоволоконного кабелю. Тимчасово не працюють абоненти, які проживають на вулицях: Молодіжна, Басівська, Краснопільська, Купріна.
Бригада працює і найближчим часом кабель буде поновлено.
Приносимо свої вибачення за незручності.
Дякуємо за розуміння.