Шановні абоненти!!! 

           У зв'язку з обваленням старих гілок і дерев в районі Басів, стався порив оптоволоконного кабелю. Тимчасово не працюють абоненти, які проживають на вулицях: Молодіжна, Басівська, Краснопільська, Купріна.
Бригада працює і найближчим часом кабель буде поновлено.
Приносимо свої вибачення за незручності.
Дякуємо за розуміння.

Шановні абоненти!!!

          Згідно п.6.3 діючого Договору, доводимо до вас наступну інформацію про зміни.

         Беручи до уваги складну ситуацію в економічних процессах країни, а саме: подорожчання використання єлектро опор, комунальних послуг, цін на обладнання та обслуговування, підвищення заробітної плати та інші складові, нами були розроблені зміни, які вступлять в силу за 1 травня 2021 року.

    Для того, щоб знайти так звану «золоту середину» в змінах і ціновій політиці, та враховуючи потреби підвищення швидкості Інтернет каналу, так як з накопиченням кількості пристроїв, які підключенні до Інтернету, зявилася проблема нестачі швидкості Інтернету.

Виходячи з цього, ми внесли зміни по тарифним пакетам.

        Так, з 1 травня пакет GEPON-50 (швидкість 50 мб/с, вартість 5 грн/доба) зміниться на пакет GEPON-100 (швидкість складатиме 100 мб/с, вартість буде становити 6 грн/доба). Зміни також стосуватимуться тарифу GEPON-100 (швидкість 100 мб/с, вартість 7 грн/доба), він зміниться на пакет GEPON-300 (швидкість складатиме 300 мб/с, вартість буде становити 8грн/доба). Ми ліквідували тарифи GEPON-8 і GEPON-16, мінімальний тарифний пакет буде GEPON-100.

     Для користувачів пакету з використанням статичної адреси (швидкість 100 мб/с, вартість 8 грн/доба, зміниться на швидкість 200 мб/с, вартість складатиме 9 грн/доба).

     Величезне прохання до наших користувачів! Враховуйте стан вашого обладнання, для повноційної і продуктивної роботи у Інтернет просторі, зверність увагу на те, що обладнання, яке використовується більше 3 років втрачає показники дієздатності, які були на початку.

    Цей процес обумовлений старінням комлектуючих елементів обладнання. Насамперед показові проблеми підключення- це підключення до роутеру через бездротовий (wi-fi) зв’язок. При такому звязку швидкість Інтернету та радіус дії пов’язані з устарінням обладнання. Ми готові безкоштовно надавати консультації, як за невеликі витрати ви зможете ліквідувати ці проблеми і користуватися послугами без зайвих витрат.