Шановні абоненти!!!

  Доводимо до вашого відому, що 22.06.2021 (вівторок) будуть проводитись профілактичні роботи в районі Баси. Можливі тимчасові перебої в роботі інтернету (з 9:00 до 12:00). Дякуємо за порозуміння.

Шановні абоненти!!!

          Згідно п.6.3 діючого Договору, доводимо до вас наступну інформацію про зміни.

         Беручи до уваги складну ситуацію в економічних процессах країни, а саме: подорожчання використання єлектро опор, комунальних послуг, цін на обладнання та обслуговування, підвищення заробітної плати та інші складові, нами були розроблені зміни, які вступлять в силу за 1 травня 2021 року.

    Для того, щоб знайти так звану «золоту середину» в змінах і ціновій політиці, та враховуючи потреби підвищення швидкості Інтернет каналу, так як з накопиченням кількості пристроїв, які підключенні до Інтернету, зявилася проблема нестачі швидкості Інтернету.

Виходячи з цього, ми внесли зміни по тарифним пакетам.

        Так, з 1 травня пакет GEPON-50 (швидкість 50 мб/с, вартість 5 грн/доба) зміниться на пакет GEPON-100 (швидкість складатиме 100 мб/с, вартість буде становити 6 грн/доба). Зміни також стосуватимуться тарифу GEPON-100 (швидкість 100 мб/с, вартість 7 грн/доба), він зміниться на пакет GEPON-300 (швидкість складатиме 300 мб/с, вартість буде становити 8грн/доба). Ми ліквідували тарифи GEPON-8 і GEPON-16, мінімальний тарифний пакет буде GEPON-100.

     Для користувачів пакету з використанням статичної адреси (швидкість 100 мб/с, вартість 8 грн/доба, зміниться на швидкість 200 мб/с, вартість складатиме 9 грн/доба).

     Величезне прохання до наших користувачів! Враховуйте стан вашого обладнання, для повноційної і продуктивної роботи у Інтернет просторі, зверність увагу на те, що обладнання, яке використовується більше 3 років втрачає показники дієздатності, які були на початку.

    Цей процес обумовлений старінням комлектуючих елементів обладнання. Насамперед показові проблеми підключення- це підключення до роутеру через бездротовий (wi-fi) зв’язок. При такому звязку швидкість Інтернету та радіус дії пов’язані з устарінням обладнання. Ми готові безкоштовно надавати консультації, як за невеликі витрати ви зможете ліквідувати ці проблеми і користуватися послугами без зайвих витрат.