Найчастіші запитання

Чи буде зайнятий телефон, після підключення до Інтернет через мережу SumyOnline?

При підключенні до Інтернету по лініях мережі SumyOnline телефонна лінія залишається вільною.

Мій будинок підключений до мережі від Вашої компанії. Скільки часу займе процес мого підключення до цієї мережі?

Відповідно до Договору про надання послуг зв’язку, максимальний термін підключення до мережі SumyOnline становить 45 робочих днів. У дійсності, термін підключення складе не більше 10 днів з моменту підписання Договору і оплати послуг.

Якщо я хочу підключити два комп’ютери в квартирі, але в різних кімнатах, потрібно платити два рази? Що взагалі для цього необхідно?

Для підключення в квартирі 2-х і більше комп’ютерів Вам необхідно об’єднати їх в локальну мережу, за підключення Ви платите 1 раз. Локальна мережа – це група з декількох комп’ютерів, з’єднаних між собою за допомогою кабелю або Wi-Fi. Для створення домашньої мережі вам потрібен маршрутизатор.

Як часто я можу змінювати тарифний план?

Змінювати тарифний план можна кожен день. При зміні тарифного плану на більш дорогий, Вам необхідно доплатити різницю у вартості. Перехід на новий тарифний план проводиться з 00:01 год наступного дня. При переході з тарифного плану з більшою вартістю підключення на тарифний план з більш низькою вартістю підключення, з Вас стягується одноразовий платіж у розмірі 30 грн. Різниця коштів на рахунку не повертається і йде в оплату послуг майбутніх періодів.

Як я буду платити за Інтернет?

У SumyOnline діє авансова, щоденна система оплати послуг Інтернет. Ви можете перераховувати гроші через банк або здійснювати оплату за допомогою терміналів поповнення рахунків.

Що входить у вартість підключення до мережі?

У вартість підключення одного комп’ютера (маршрутизатора) включені роботи з налаштування мережевих протоколів операційної системи Windows (XP,7,8), Linux, BSD, MAC, роботи з прокладання кабелю “вита пара” до дверей квартири з запасом 5-10 метрів. Установка не включає в себе вартість розеток і коробів та монтажу у приміщенні абонента.

Що необхідно для підключення до Інтернет?

Для підключення до Інтернет Абонент надає маршрутизатор або комп’ютер з встановленою (повноцінно-робочою) операційною системою та мережевим адаптером.

Що таке IP-адреса?

IP-адреса – 32-бітове двійкове число, присвоєне кожному комп’ютеру та однозначно визначає цей комп’ютер в Інтернет. IP-адреса – унікальний номер для Вашого комп’ютера, з його допомогою якого Ви можете виходити в Інтернет.

Я хочу, щоб SumyOnline організувала в моєму будинку домашню мережу з виходом в Інтернет. Що мені для цього потрібно зробити?

Якщо мережі SumyOnline у Вашому кварталі поки немає, то Вам потрібно знайти 5-10 “однодумців” (тих, хто також хоче підключитися до Інтернету через мережу SumyOnline), після чого зателефонувати в офіс і зробити заявку в усній формі або в електронному вигляді на цьому сайті.

Що означає повідомлення “Не вдається знайти адресу URL”?

Незавершена або неправильна адреса URL, сторінка або відомості, на які вказує адресу URL, були переміщені або видалені. При введенні адреси URL переконайтеся, що вона вводиться правильно.

Що таке VPN. У чому його переваги?

Технологія VPN надає користувачеві можливість створення виділеного віртуального захищеного тунелю для підключення. На комп’ютері встановлюється внутрішня IP адреса з мережі private. Після чого налаштовується підключення VPN. При підключенні до Інтернет, Вам необхідно буде ввести індивідуальне ім’я облікового запису та пароль. Після аутентифікації сервер VPN видає вам зовнішню IP адресу, яка закріплена за кожним обліковим ім’ям. Таким чином, вирішується відразу кілька проблем:
Неможливість здійснення виходу в Інтернет через підміни MAC / IP
Ви можете наочно бачити, скільки трафіку ви завантажуєте (для цього треба навести курсор миші на значок підключення).
При відключеному з’єднанні VPN ви можете обмінюватися в мережі файлами та іншими даними не побоюючись того, що цей ресурс перебуває в Інтернет.