Корисна і важлива інформація

До уваги існуючих та нових абонентів мережі  інтернет Суми Онлайн !

         З метою покращення якості інтернет послуг, нами проводиться процес повної модернізації мережевої  інтернет-системи. Модернізація включає в себе повний перехід на оптичні систему передачі даних (GЕPON),  та повна відмова від застарілої системи мідно-дротової технології.

       На даний час повністю переведено на нову систему роботи мікрорайону Баси міста Суми. Розпочата, та йде робота по модернізації  Тополянського мікрорайону. Будуть повністю замінені на оптоволоконні лінії  всі застарілі магістралі. В подальшому всі лінії, які використовували технологію  Ethernet (мідні лінії), обслуговуватись не будуть. Перехід до нової технології дасть можливість вирішити багато питань, а саме: повна незалежність від електроживлення проміжних мережевих станцій, швидкість передачі даних значно вища за старі технології, відсутність проблеми впливу блискавки на обладнання, зниження навантаження користувачів на інтернет мережу.

     Щодо цінової та тарифної політики. Наша компанія враховує макро и мікро економічні показники економіки ,тому ми мінімізували на сьогоднішній день затрати на повний перехід до нової системи для клієнтів. Для наших абонентів які працювали на старій системі і бажають отримати нові можливості, повна вартість роботи та обладнання яке буде встановлене у абонента, складатиме одну тисячу гривень. Для нових абонентів, сума складає біля двух тисяч гривень в залежності від складності роботи та запитів абонентів.

  Тарифи працюючої та нововведеної системи.

Швидкість Ціна за безліміт в день
Система Ethernet
2 Мбіт/сек 2,50 грн
4 Мбіт/сек 3,50 грн
8 Мбіт/сек 4,50 грн
16 Мбіт/сек 5,50 грн
До 100 Мбіт/сек 6,50 грн
Система GЕPON
50 Мбіт/сек 4,00 грн
100 Мбіт/сек 7,00 грн
Додаткові послуги
Фіксований IP 50 грн/місяць

Просимо з порозумінням віднестись до тимчасових незручностей в користуванні послугами інтернет  під час виконання нами технічних робіт на лінії.