Шановні абоненти!

В зв’язку з тим що антивірус компанії Dr.Web є продуктом країни агресора, ми не маємо ніякого морального права підтримувати фінансово цю країну, тому ми вимушені припинити підтримку даного продукту у нашій мережі з 1 квітня 2015 року.

Пропонуємо Вам видалити даний продукт, та перейти на національний антивірус Zillya, безкоштовну версію якого можна завантажити перейшовши за цим посиланням.

Дякуємо за порозуміння.

Шановні абоненти ТОВ «Суми Онлайн»!

З 1 квітня минулого року ми були змушені підняти вартість тарифних планів в зв’язку з тим, що місцевий монополіст ПАТ «Сумиобленерго» став брати з нас оплату за використання опор по яким проходять наші лінії зв’язку. Ми змушені були погодитись з їхніми вимогами тому, що прокладання ліній зв’язку до Ваших будинків не можливе без їх використання. В березні 2015 року закінчується термін дії договору укладеного з ПАТ «Сумиобленерго» щодо використання опор для сумісної підвіски ліній телекомунікаційних мереж. ПАТ «Сумиобленерго» надіслало нам листа, в якому повідомило, що новий договір щодо використання опор, буде укладений лише за новою ціною.
В зв’язку з цим з 1 квітня 2015 року , ми змушені підняти вартість абонплати по кожному тарифному плану  на 33  копійки на добу, що складатиме збільшення  оплати за місяць на 10  грн.
Сподіваємось на порозуміння та подальшу співпрацю.