ПОСЛУГА ПРИЗУПИНЕННЯ ДОСТУПУ ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

ПОСЛУГА ПРИЗУПИНЕННЯ ДОСТУПУ ДО МЕРЕЖІ  ІНТЕРНЕТ (ЗАМОРОЖЕННЯ ОСОБИСТОГО РАХУНКУ ІЗ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ГРОШОВОГО ЗАЛИШКУ)

   Згідно з пунктами абонентського договору послуга призупення користування мережею інтернет є безкоштовною 30 календарних днів на рік. Призупинення послуги на невизначений час буде складати 2 грн/доба (абонплата). Така послуга буде актуальною лише за заявою абонента та залишком на особистому рахунку не менше добової вартості обраного тарифу.

   В ІНШИХ ВИПАДКАХ АБОНПЛАТА БУДЕ ЗНІМАТИСЬ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ І ЯКЩО ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ АБОНЕНТ НЕ ПОГАСИТЬ ЗАБОРГОВАНОСТІ МИ МАЄМО ПРАВО ФІЗИЧНО ВІДКЛЮЧТИ АБОНЕНТА ВІД МЕРЕЖЕВОГО ПОРТУ.ПОНОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ БУДЕ СКЛАДАТИ ВАРТІСТЬ НОВОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ  З ПОГАШЕННЯМ ВСІЄЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ.

З повагою адміністрація ТОВ «Суми Онлайн»

До уваги абонентів Суми Онлайн !

В зв язку за стрімким зростанням рівня податків та вартості послуг, які забезпечують існування інтернет провайдерів, ТОВ « Суми Онлайн» змушене внести деякі зміни в тарифних планах  .

З 1 квітня 2019 року для абонентів,  які підключені за технологією Ethernet (дротове підключення), тарифні плани 2 Мбіт/сек та 4 Мбіт/сек будуть скасовані.

Мінімальна швидкість для абонентів складатиме 8 Мбіт/сек (добова вартість  4,50 грн)

Повністю скасовується тариф “Студент”. Умови для абонентів які використовують цей тариф будуть загальних, мінімальна швидкість 8 мгбіт/сек (добова вартість складатиме 4,50 грн)

Для абонентів за технологією GEPON (оптичне підключення) змініюється вартість тарифу 50 мбіт/сек і буде складати 5 грн за добу. Просимо з порозумінням віднестися до таких змін.

Адміністрація ТОВ Суми Онлайн

Корисна і важлива інформація

До уваги існуючих та нових абонентів мережі  інтернет Суми Онлайн !

         З метою покращення якості інтернет послуг, нами проводиться процес повної модернізації мережевої  інтернет-системи. Модернізація включає в себе повний перехід на оптичні систему передачі даних (GЕPON),  та повна відмова від застарілої системи мідно-дротової технології.

       На даний час повністю переведено на нову систему роботи мікрорайону Баси міста Суми. Розпочата, та йде робота по модернізації  Тополянського мікрорайону. Будуть повністю замінені на оптоволоконні лінії  всі застарілі магістралі. В подальшому всі лінії, які використовували технологію  Ethernet (мідні лінії), обслуговуватись не будуть. Перехід до нової технології дасть можливість вирішити багато питань, а саме: повна незалежність від електроживлення проміжних мережевих станцій, швидкість передачі даних значно вища за старі технології, відсутність проблеми впливу блискавки на обладнання, зниження навантаження користувачів на інтернет мережу.

     Щодо цінової та тарифної політики. Наша компанія враховує макро и мікро економічні показники економіки ,тому ми мінімізували на сьогоднішній день затрати на повний перехід до нової системи для клієнтів. Для наших абонентів які працювали на старій системі і бажають отримати нові можливості, повна вартість роботи та обладнання яке буде встановлене у абонента, складатиме одну тисячу гривень. Для нових абонентів, сума складає біля двух тисяч гривень в залежності від складності роботи та запитів абонентів.

  Тарифи працюючої та нововведеної системи.

Швидкість Ціна за безліміт в день
Система Ethernet
2 Мбіт/сек 2,50 грн
4 Мбіт/сек 3,50 грн
8 Мбіт/сек 4,50 грн
16 Мбіт/сек 5,50 грн
До 100 Мбіт/сек 6,50 грн
Система GЕPON
50 Мбіт/сек 4,00 грн
100 Мбіт/сек 7,00 грн
Додаткові послуги
Фіксований IP 50 грн/місяць

Просимо з порозумінням віднестись до тимчасових незручностей в користуванні послугами інтернет  під час виконання нами технічних робіт на лінії.

Наша нова продукція – Вас зацікавить!!!

Світ інформаційних технологій постійно розвивається. Ми Вам пропонуємо також новинку.Бажаєте отримати сучасний інтернет для перегляду відео матеріалів високої якості,отримати швидко і якісно інформацію, підключити в мережу інтернет більш приладів- тоді технологія  GPON саме для Вас.

GPON – сучасний швидкісний стандарт інтернету, визнаний у Європі та світі! GPON- від Суми Онлайн – це максимальний комфорт для кожного користувача.

✔️Швидкість. Передача данних досягає 1Гб/с.

✔️Індивідуальність. Кожному клієнту виділенно особистий оптоволоконний кабель.

✔️Захист. Сигнал, який передає оптоволокно, майже неможливо перехватити, ніхто крім вас не зможе користуватися вашим інтернетом.

✔️Перешкодостійкість. Сигнал захищений від радіохвиль.

✔️Стабільність. Можливість користуватися інтернетом навіть без наявності електрики.

✅Сучасна технологія підключення GPON забезпечує стабільність і високу якість з’єднання, яке не залежить від загального мережевого навантаження і зовнішніх чинників.

 

      За більш детальною інформацією щодо підключення до мережі звертайтесь до нашого офісу ,або за телефонами: 050 634 80 93, 0 542 679 555 

Важная информация!!!

К вниманию клиентов, с 01.10.2018 по 01.11.2018 в связи с отпусками работников в этот период суббота и воскресенье будут выходными днями  работы офиса. Спасибо за понимание.

УВАЖАЕМЫЕ АБОНЕНТЫ!!!

В связи с плановыми отпусками работников,офис не будет работать 2 и 9 сентября (воскресные дни) 2018 года.Приносим наши извинения за неудобства.

 

С уважением ТОВ “Сумы-Онлайн”